ASIJSKÉ MASÁŽE Planet Zen

V uvolňujícím prostředí jednoho z našich studií se můžete zhluboka nadechnout atmosféry klidu a moudrosti staré Asie. Snažíme se pro Vás připravit místo, jehož energii budete nejen vnímat, ale hlavně přijímat, přetvářet a používat.

Začali jsme z přesvědčení. Léčivé účinky asijských procedur jsme ze všeho nejdříve pocítili sami na sobě. Cítili jsme postupné obnovení harmonie v našem dechu, našich emocích, myšlenkách i životech. Dalším krokem bylo už jen snažit se umožnit to samé ostatním lidem. Naše studia tak vnímáme jako nepatrnou službu světu na jeho nekonečné cestě za rovnováhou.

Vstupte a vítejte v tom nejlepším, co dovede SPA na Bali, v Thajsku, Indii … a všude tam daleko, kde je kultura těla tak blízko tomu vašemu.

Toužíte po celkovém uvolnění těla, po úlevě pro bolavá záda, nebo třeba jen po masáži chodidel na konci náročného dne? Cest je u nás mnoho, cíl zůstává stejný. Obnovení harmonie Vašeho těla a mysli.

Máme pro Vás připravené masáže na uvolnění svalů např. po náročném cvičebním plánu, na uvolnění těla olejové aromaterapie, z nabídky si můžete vybrat ale i masáže pro svoje ratolesti /do 15let/ nebo pro maminky v očekávání.

Uklidnit svoje tělo, ale i mysl je základem tělesného a duševního zdraví.

Díky naší nabídce asijských masáží od PLANET ZEN se budete cítit jako vyměnění.

Masáže provádí rodilý maséři z různých koutů Asie. Samotné masážní prostory nabízejí klid a pohodlí, takže masáž budete vnímat všemi smysly.

Obecné informace pro klienty před procedurou:

* Rádi Vám vysvětlíme a popíšeme veškeré detaily z průběhu procedur. Nestyďte se ozvat a probrat s námi, která  z procedur pro Vás je v daný čas nejlepší.

* Přijďte s předstihem alespoň 10min -15min, a to z důvodu ostatních navazujících procedur. Pozdní příchod bohužel zkrátí čas Vaší procedury a to bez nároků na jakoukoliv slevu.

* Co si vzít s sebou: Doporučujeme se obléci k nám ležérně pro případ, že Vám může zůstat na pokožce olej po proceduře.

* Doporučení: Žádáme Vás, abyste před začátkem procedury informovali naší recepci o případném zdravotním problému, operaci, alergii nebo jiné indispozici. Masáž je na vlastní riziko a Planet Zen neručí za případné zhoršení zdravotního stavu. Stejně tak Vás prosíme o upozornění na Vaše těhotenství.

* Po proceduře: Doporučujeme zvýšit pitný režim a nastavit mysl na odpočinek, dopřejte si i dřívější spánek a lehké jídlo.

Chcete si dopřát skvělé chvíle relaxace nebo udělat radost svým blízkým?

Vyberte si z naší nabídky dárkových certifikátů a darujte ZEN. Doba platnosti služby je 6 měsíců od data vystavení a je vyznačena na certifikátu. Po uplynutí této lhůty ztrácí příjemce služeb nárok na poskytnutí služby, bez nároku na náhradu. Platnost certifikátu nelze prodloužit. Dárkové certifikáty lze vyzvednout a následně i uplatnit během otevírací doby pouze v provozovně Daily Fitness Zličín.