Profesionální posilovna

Naše posilovna o velikosti 1500m2 je kompletně vybavena stroji od společnosti Technogym a Star Trac. Je rozdělena na kardio zónu s běhátky, ecliptikali, stepery, rotopedy, velmi moderními pohyblivými schody a také simulátory bruslení. Abyste se při aerobní části vašeho tréninku nenudili, můžete sledovat svoje oblíbené pořady na plazmových televizích.
Další zóna je určena pro posilování s činkami. Tato zóna je vybavena jednoručními činkami od 1kg až po 50kg a naleznete zde i velké množství laviček a velkých nakládacích činek. Samozřejmostí je dřepovací klec a stroj GTS Total Gym.
Na tuto zónu navazuje prostor určený pro strečink nebo pro cvičení s vlastním tělem s celou řadou pomůcek jako je BOSU, TRX, Expander, velké míče, odporové gumy, stálky atd.

Velký prostor zabírají posilovací stroje, které kompletně posílí všechny svalové partie vašeho těla. Tyto stroje plně respektují tělesnou stavbu každého klienta a jsou lehce nastavitelné pro každého, tak aby cvičení bylo co nejúčinnější.

Vše na míru!

Pokud nevíte jak cvičit, měli byste si nechat od trenéra vypracovat tréninkový plán, který bude přímo Vám ušitý na míru. Na základě základní nebo komplexní diagnostiky a vstupního pohovoru s Vámi trenér pro Vás vypracuje individuální tréninkový plán.
Tento plán bude pro Vás návodem, jak dosáhnou svých vytýčených cílů.
Vyberte si svého trenéra zde…

Osobní trénink

V posilovně je Vám k dispozici vyškolený tým profesionálních trenérů, kteří Vám poradí a povedou Vás k Vašemu vytyčenému cíli. Můžete si domluvit trenéra pro všechny svoje tréninky nebo si od něj nechat připravit tréninkový plán ušitý na míru. Trenéři jsou schopni Vám udělat komplexní diagnostiku na přístroji IN BODY a zjistit Vaše momentální složení těla a navrhnou postup jak dosáhnout zlepšení. Trénink si můžete objednat na recepci nebo se přímo spojit s některým z našich trenérů. Pokud chcete, aby byl Váš trénink efektivní, tak si neváhejte trenéra pro svůj trénink objednat..