Cvičení pro děti

Nezapomínejme na ty nejmenší. Skupinová cvičení určená dětem jsou velmi oblíbená. Děti nejen správně procvičí své tělo, ale také se učí spolupracovat v kolektivu. Lekce jsou vedeny lektory a jsou otevřeny celoročně v pravidelných termínech. Vámi vybranou lekci můžete navštívit kdykoliv. Každá lekce je jiná, tudíž se nemusíte bát, že vstoupíte do již otevřeného – běžícího kurzu.

Sál určený pro dětská cvičení je plně vybaven potřebnými pomůckami a naše milé lektorky mají mnoho báječných nápadů, jak vaše děti zabavit a vykouzlit jim úsměv na tváři.

Cvičení s miminky  3 – 12 měsíců

termín: STŘEDA od 10:45

U těchto nejmenších kojenců se snažíme formou říkanek a básniček spojených s pohybováním dětskýma ručičkama a nožičkama procvičit jejich motoriku a poskytnout jim další podněty ke zdárnému a zdravému vývoji. Do hodin zařazujeme cvičení na overballu a  gymballu,  cvičíme s padákem, s dětmi tančíme. Nenásilně tím povzbuzujeme psychomotorický rozboj dítěte.  Děti, které si na toto cvičení zvyknou a sžijí se s písničkami a říkadly jsou většinou klidnější, lépe usínají a mají méně zažívacích problémů.

Cvičení rodičů s dětmi  1 – 4 roky (chodící děti)

termín: STŘEDA, ČTVRTEK a PÁTEK od 10:00

Chodící děti od roku a výš potřebují trénovat chůzi, postupně i běh. Při cvičení se opět používají písničky a říkadla. Do hodiny zařazujeme hry a pravidelně opičí dráhu. Cvičení dynamicky střídá klidnou a divokou část hodiny. Mezi 1 a 4 lety je velký rozdíl, proto je hodina koncipována tak, aby si svoje našli jak ti mladší, tak také ti starší. Podlézat, přelézat, přeskakovat, přecházet to vše se mladší učí a starší trénují složitější varianty (skákání, házení atd.) Celá hodina je ale pokud možno vedena co nejvíce formou her.

Nedělní dětské řádění 1 – 5 let

termín: NEDĚLE od 10:30

Ideálně pro chodící děti, pro které je víkend doma příliš dlouhý, pro maminky, které by rády v klidu uvařily nedělní oběd a pro tatínky, kteří si chtějí zařádit se svými dětmi. Při hodině se opět používají dětem již známé říkanky, písničky, používají se velké míče, hudební nástroje, leze se, skáče, běhá a přeskakuje. Zkrátka vše, co malé děti potřebují, rozvíjí jejich motoriku a hlavně je baví. Rodiče se zapojují též, aby si s dětmi co nejvíce zařádili a trochu své ratolesti unavili…:-) Tak přijďte mezi nás!

Sportovní přípravka od 5. let

termín: PONDĚLÍ, PÁTEK od 14:00

Sportovní přípravka je určena pro děti od 5. let a povede vaše děti k všestranné harmonické pohybové přípravě. Naším cílem je dát dětem základ pro všechny druhy sportu. Lekce jsou vedeny trenéry 1. třídy

Cena jednotlivých lekcí je 120 Kč. Možnost zakoupení permanentky na 10 lekcí za 1.000 Kč.
V rámci členství EXCLUSIVE u jednoho z rodičů jsou dětské lekce zdarma.

V případě, že si k nám jdou zacvičit rodiče, denně zajišťujeme HLÍDÁNÍ DĚTÍ
ve všední dny 08:00 – 19:00 a víkendy od 09:00 – 19:00

 

Judo pro děti

Pro koho je kroužek baby juda určen?

Pro všechny děti od 3 do 6 let, výjimečně i mladším – od 6ti let lekce vedené pod názvem judo Co se děti na baby judu naučí?

Děti se učí základní judistické techniky formou her Judistickou průpravou nejmenších dětí jsou především základní gymnastická cvičení Náplní kroužku je též všeobecná příprava a osvojení si základních pohybových dovedností Děti se naučí spolupracovat s kamarády a naslouchat jednoduchým pokynům trenéra Co potřebuje vaše dítě na baby judo s sebou?

Pro začátečníky doporučujeme tepláky a tričko s dlouhým rukávem Pro pokročilé malé judisty je vhodné kimono. Trénuje se na boso nebo v ponožkách, ideálně protiskluzových.
Veškeré podrobnější informace získáte na www.judoprodeti.cz

Kick box pro děti a mládež

termín:
ÚTERÝ od 16:00  (8 – 11 let),  od 17:00 (12 – 14 let)
ČTVRTEK od 15:00  (8 – 11 let), od 16:00 (12 – 14 let)

Chcete, aby se vaše dítě komplexně rozvíjelo a zároveň vybilo přebytečnou energii. Na tréninku Kick boxu se naučí pracovat se svým tělem, získá vynikající kondici, zvýší si sebevědomí a také získá úctu, ke svým kamarádům. Tréninky jsou vedené profesionálním trenérem, který dokáže děti motivovat a naučit je novým věcem a pomůže jim dosáhnout vysněných cílů. Trénink povede profesionální trenér Vladimír Idranyi.