Fight aréna

Můžete se těšit na Fight zónu plně připravenou na trénink všech bojových sportů. Naleznete zde ring tzv. „olympijských rozměrů“, který je dominantou celé arény. V ringu stejných rozměrů se boxuje na Olympijských hrách a nejvyšších soutěžích boxu, kickboxu a dalších ringových sportů. Dále je zde tréninková klec pro MMA a velké množství boxerských pytlů a dalšího vybavení pro bojové sporty.

Neváhejte a vyzkoušejte naší Fight arénu

Kickboxing

Kickbox, jeden z nejdrsnějších a nejnáročnějších bojových sportů, který osloví téměř každého.  Kickbox je komplexní bojový sport, který zatěžuje celé tělo a podporuje rozvoj obratnosti, rychlosti, koordinace a síly v celé kráse jeho provedení. Vyzkoušejte naše skupinové lekce nebo osobní trénink s našimi trenéry. Šampióni vyrůstají v pokoře tvrdého tréninku a v ringu vítězí svojí silou a úctou k soupeři.

BOX

Jedná se o jeden z prvních úpolových sportů, který se objevil na olympiádě. V boxu dochází k nácviku koordinace a dynamiky s cílem přemoci soupeře, ale hlavně je to veliká zábava a kondiční záležitost, která pověří každého. Při tréninku se začíná rozcvičkou, nácvikem technik, nácvikem technik ve dvojici a práce na aparátech jakou jsou pytle atd. Zkušenější, pak mohou přejít na sparing – cvičný zápas pro ty, kteří již mají nějaké tréninky za sebou. Součástí tréninku je i posilování, zvyšování kondice a koordinace a odbourávání strachu z úderu.

MMA

Vyzkoušejte naše hodiny s reprezentantem ČR v MMA Jakubem Podpěrou. MMA je nejmladší komplexní bojový sport, který kombinuje zápas na zemi se zápasem v postoji. Jak už název napovídá, jedná se o mix bojových sportů (MMA – Mix Martial Arts) tedy o kompletní rozvoj celého těla v boji v postoji i na zemi.

Kick box pro děti a mládež

termín:     ÚTERÝ od 15:00  (8 – 11 let)
ÚTERÝ od 16:00 (12 – 14 let)

Chcete, aby se vaše dítě komplexně rozvíjelo a zároveň vybilo přebytečnou energii. Na tréninku Kick boxu se naučí pracovat se svým tělem, získá vynikající kondici, zvýší si sebevědomí a také získá úctu, ke svým kamarádům. Tréninky jsou vedené profesionálním trenérem, který dokáže děti motivovat a naučit je novým věcem a pomůže jim dosáhnout vysněných cílů. Trénink povede profesionální trenér Vladimír Idranyi.

Box Master

Jsme jedno z mála fitness center, které má tento unikátní boxerský trenažér – Box Master. Jak ho nejlépe využít můžete vidět na videích zde :