Na co se nás nejčastěji ptáte?

 • Chci navštěvovat Vaše centrum, co zde máte?

  Posilovna, spinning, aerobik (různé typy cvičení – viz. náš rozvrh) , saunový svět (3 typy saun, pára), funkční tréninky, dětské lekce, solárium, vacu shape, photon therma wave
  + další služby: manikúra, pedikúra, masáže, kosmetika

 • Chci jít do fitka, jaké jsou možnosti?

  – Nabídka pro nové klienty (zkušební permanentka 5x Jednorázový vstup + Relax)

  – jednotlivý vstup na Vámi vybranou aktivitu

  – celodenní časově neomezený vstup + RELAX (posilovna, spinning, aerobik, saunový svět, funkční trénink)

  – Všechny druhy členství – měsíční (30 dnů), 6měsíční a roční – s měsíčními splátkami, či platbou najednou
  •BASIC – posilovna, spinning, aerobik
  •STANDARD – posilovna, spinning, aerobik, funkční sál (kromě gravity), saunový svět
  •VIP – posilovna, spinning, aerobik, funkční sál, gravity, saunový svět, vacu shape, solárium

  – VÍKENDOVÉ BASIC – na 4 víkendy po sobě jdoucí

  – Permanentky
  •Fit (posilovna, spinning, aerobik)- 10 a více vstupů
  •Aerobik – 10 a více vstupů
  •Saunový svět- 10 a více vstupů
  •Vacu shape, solárium 100 minut, Photon Therma Wave, Dětská cvičení, Gravity, Funkční trénink
  •Platnost permanentek je 6 měsíců

  – Kredity – 500, 1000, 1500 a 3000 Kč

  Sleva (10%) na jednotlivý vstup pro studenty do 26let a seniory 60+

  Vstup na Multisport kartu -1 cvičení denně (posilovna, spinning, aerobik, funkční sál bez Gravity, Saunový svět, dětské cvičení)

 • Už jsem si vybral, co dál?

  Vypsání formuláře pro registraci + focení na recepci do PC + doklad totožnosti

  Při první návštěvě Vám půjčíme zámek zdarma, pak za 15 Kč. Doporučujeme klientům nosit vlastní zámek který Vám bude vyhovovat, nebo prodáváme za 200 Kč, prostěradlo do regenerace je k návštěvě zdarma, ručník za 30 Kč.

  K dispozici je Bar, kde je možné zakoupit pití, lehké občerstvení, proteinové nebo sacharidové nápoje či jiné doplňky určené pro sportovce

 • Pokud budu chtít chodit na lekce, co proto musím udělat?

  -recepce Vám vytiskne Vaše přihlašovací údaje (jméno a heslo)

  – musíte si vložit hotovostní kredit na recepci v hodnotě služby, kterou chcete rezervovat
  – nahlásit Vaší platnou (funkční) emailovou adresu, na kterou budou chodit emaily potvrzující rezervaci, nebo její zrušení
  – kredit je stržen pouze v případě neomluvení lekce, nebo zrušení lekce méně než 24 hodin před začátkem rezervované lekce
  – online rozvrh naleznete zde …
  – Rezervace nejsou povinné, jen doporučené

 • Rezervační systém?

  K tomu, abyste si mohli lekci rezervovat, musíte splnit 2 základní podmínky:

  1. pro přihlášení do rezervačního systému na webu potřebujete znát svoje přihlašovací jméno a heslo. O tyto informace zažádejte na recepci fitness centra. Přidělené heslo si můžete po prvním přihlášení změnit.

  2. musíte mít u nás složen hotovostní kredit v hodnotě služby (lekce), kterou si chcete rezervovat (jedná se o plnou cenu beze slev). Chcete – li si rezervovat více lekcí, stačí vám vložený kredit v hodnotě jedné lekce. Při neomluvení první lekce, vám bude z kreditu stržena plná cena lekce. V případě, že zůstatek na vašem kreditu klesne pod hodnotu rezervované další lekce, budou všechny Vaše rezervace zrušeny. O této události Vám bude současně odeslán informační email na emailovou adresu, kterou jste uvedli při přihlašování na recepci fitness.

  Při žádosti o vydání přihlašovacího jména a hesla budete recepcí vyzváni k sdělení Vaší osobní emailové adresy, na kterou Vám budou při každé rezervaci a případném zrušení rezervace odesílány potvrzující emaily, o zpracování Vašich požadavků. V případě, že Vám na Váš mail po uskutečnění první rezervace nepřijde potvrzující zpráva, informujte prosím o tom recepci.

  Online rozvrh na stránkách www.dailyfitness.cz/zlicin umožňuje rezervaci lekcí 15 dní předem.

  Přihlášení probíhá v sekci rozvrh – rozvrh online. Zde vyplňte údaje, které jste obdrželi na recepci. Je nezbytné při zadávání jména a hesla dodržet psaní velkých, malých písmena a české diakritiky.

  Když kliknete na tlačítko „profil“ zobrazí se Váš aktuální zůstatek na účtu, dále množství volných vstupů na permanentkách a také seznam Vámi již rezervovaných lekcí. Pro zadání nové rezervace si otevřete rozvrh dané aktivity (aerobik, spinning …) a vyberte přes tlačítko kalendáře den, kdy chcete lekci rezervovat. Po otevření rozvrhu klikněte do konkrétní lekce, o kterou máte zájem a stiskněte tlačítko „rezervovat“. Jestli je Váš zůstatek finančního kreditu alespoň roven ceníkové hodnotě lekce kterou rezervujete a lekce není zcela obsazená, změní se text na „potvrdit rezervaci“. Když tento text zmáčknutím potvrdíte, změní se podbarvení okýnka s lekcí, kterou jste si rezervoval(a). Až nyní máte vybranou lekci rezervovanou.

  Obratem na Vaši emailovou adresu dorazí oznamovací email z rezervačního systému, který potvrzuje Vaši rezervaci. Ten slouží zároveň jako doklad při případných nesrovnalostech v provedených rezervacích. Jestli tento mail neobdržíte, kontaktujte prosím recepci a ověřte si, že je Vaše rezervace zaevidována.

  Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě Vám bude stržen storno poplatek z Vašeho kreditu dle následující tabulky:

  Doba zrušení Storno poplatek
  12 – 24 h 50%
  6 – 12 h 75%
  0 – 6 h 100%

  Vaše rezervace je aktivní vždy do 10ti minut před zahájením Vámi rezervované lekce!

  Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude Vaše rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku (nestrhává se vstup ze vstupových permanentek).

  Pokud jste již na cestě a víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude podržena do vašeho příchodu!

  Rezervace nejsou povinné, jen doporučené

Máte jiný dotaz? Zeptejte se nás ..

Vaše jméno

Váš Email

Předmět

Vaše zpráva