Vitalbox

je konceptem, který vznikl díky velké poptávce nejen sportovních nadšenců po zdravém a zároveň chutném stravování, které bude v souladu s jejich cíli. Ať již chcete hubnout, udržet se ve formě nebo nabírat svalovou hmotu, Vitalbox má pro vás řešení ušité na míru. Majitele společnosti, fitness trenéři a výživoví poradci, si zakládají na individuálním přístupu, který v největší možné míře uplatňují při sestavování stravovacích plánů pro své klienty. Vyzkoušejte Vitalbox i Vy!

O společnosti

Značka Vitalbox není ve světě krabičkové diety žádným nováčkem a funguje již od roku 2012. Úspěšnou firmu na jaře roku 2014 koupili noví majitele, přinesli do ní své know how a Vitalbox se tak stal oproti konkurenci naprosto ojedinělý a velmi žádaný pro nápaditost a chuť pokrmů i pro dosažené výsledky klientů.

KDO jsme

Majiteli společnosti jsou Jakub Kraus a Eva Havelková, osobní fitness trenéři s dlouholetou praxí, kteří zároveň poskytují odborné poradenství v oblasti zdravé výživy. Mají za sebou nejen mnoho úspěchů se svými klienty, ale také zkušenosti z národních i mezinárodních soutěží ve fitness (kategorie Bikini Fitness a Men´s Physique). Veřejnosti se společně prezentují projektem Fitness Miláčci, kterým motivují tisíce lidí k zdravějšímu a aktivnějšímu způsobu života.

CO Vám přinášíme

Přinášíme Vám návod, jak se cítit lépe, jak na sobě pracovat a jak krok za krokem dosahovat svých cílů! S námi Vám padá poslední výmluva, kterou se oháníte! Díky našim stravovacím programům nebudete muset trávit dlouhé hodiny v kuchyni ani v supermarketu, nebudete muset počítat svůj příjem bílkovin, sacharidů a tuků, nebudete pochybovat! Jednoduše si od nás nechte nastavit vhodný program dle Vašich cílů, dodržujte ho, poslouchejte naše rady a sledujte tu změnu, kterou to s Vámi zanedlouho udělá!

PROČ jsme se do toho pustili

Spousta našich klientů je velmi vytížená a čas na přípravu jídla si udělat nedokáže, pro tuto skupinu je sestavování jídelníčků na míru neúčinné. A protože chceme, aby všichni naši klienti měli výsledky, připravili jsme jim luxus v podobě celodenních jídelních setů, které jim dovážíme až pod nos.

Víme, jak dosáhnout Vašich cílů… a strava je základ!

JAK to děláme

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a díky speciálnímu dotazníku, který nám před zahájením naši spolupráce vyplní, mu nastavíme režim šitý na míru. Vybereme mu vhodný program, nastavíme gramáže jednotlivých porcí a jídlo necháme připravit profesionály ve špičkově vybavené kuchyni. V průběhu programu s klientem vše konzultujeme a v případě potřeby režim upravujeme.

Naše POSLÁNÍ

Našim posláním je ukázat veřejnosti cestu, jak se správně stravovat, jak na sobě pracovat a jak si tuto cestu co nejvíce užít. Chceme doslova zvednout každého ze sedačky, chceme mu ukázat radosti zdravého a aktivního životního stylu, chceme, aby si s naší pomocí osvojil nové návyky prospívající jeho tělu i duši.

Naše VIZE a CÍLE

Chceme být nejdoporučovanější krabičkovou dietou v Praze! Chceme, aby byli naši zákazníci spokojeni s chutí, servisem a se svými výsledky! Chceme dostávat spoustu pozitivních referencí, růst a neustále zvyšovat kvalitu našich služeb!

Vitalbox.cz