Ulthera LIFT umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tyto problémy, byla doposud plastická chirurgie.

Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný a tak v roce 2016 přišla do ČR novinka – Ulthera LIFT.

Ulthera LIFT vychází z Ultherapie a umožňuje zákrok ještě více přizpůsobit danému klientovi možností volby hustoty aplikované ultrazvukové podkožní sítě.

Metoda je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení obličeje, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Ulthera LIFT dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází – novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Ulthera LIFT nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku. Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Tkáň se díky tomu dokonale vypne a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží „koncovky SMAS“, které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu.

Ulthera LIFT tedy zajistí vše – ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně. Celý průběh zákroku lékař sleduje na monitoru a vidí přesně, kam cílí ultrazvukovou energii.

Neodnesete si tedy řezy, stehy, nebudete hospitalizováni, nebudete muset přečkat dobu rekonvalescence. Klidně můžete po ošetření aplikovat make-up a odejít za svými aktivitami.

Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2 – 3 měsíců. Viditelné výsledky vykazují zpevnění a vypnutí ochablé pokožky obličeje. Další výhodou je, že kromě viditelných výsledků aktivuje tvorbu nového kolagenu, který může přetrvávat po dobu až 7 let. Studie například prokázaly, že 9 z 10 klientů dosáhlo významných liftingů obočí (brow-lifting).

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhatnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta od 20 minut).

Hlavní výhody tohoto neinvazivního face-liftu jsou:

Pouze jedno ošetření
Žádná doba hojení po zákroku
Žádné fyzické omezení před ani po zákroku
Dlouhodobý efekt
Bezbolestnost zákroku
Zákrok se provádí bez anestezie
Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého pacienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím medikamentů před nebo těsně po zákroku.

Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. Obavy například z omezení v práci nebo při volnočasových aktivitách tak klidně hoďte za hlavu. Ošetření omlazuje vaši pleť šetrně. Bezprostřední změny na kůži skryje bez problémů běžný make-up.

Kontraindikace:

těhotenství
epilepsie
rakovina kůže
spálená pokožka
zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku


Ceník ošetření
Veškeré objednávky prosím vyřizujte telefonicky na čísle 724 008 290

Ošetření vrásek v okolí rtů 30 min. cena 2490Kč

vyhlazení vrásek v okolí rtů a pod nosem
zpevňuje pokožku okolo rtů
vyhlazuje pokožku okolo rtů
zjemňuje mimické vrásky

Ošetření očí – 2490,- (cca 30min.)

Ošetření podbradku – 2490,- (cca 30min.)

Ošetření celého obličeje bez očí a podbradku nyní 4.900 Kč původní cena 25.900Kč

zpevnění kontur
zlepšení textur celé tváře
redukuce vrásek a povadlé pokožky
vytažení povislých tváří
vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tvář

Ošetření očního okolí nyní 2.490 Kč původní cena 25.900Kč

zpevňuje pokožku dolních a horních víček
vyhlazuje pokožku dolních a horních víček
odstraňuje pokleslá víčka
zjemňuje mimické vrásky
vyhlazuje pokožku v okolí očí
redukuje váčky pod očima

Ošetření celého obličeje, podbradku a očního okolí nyní 8.900Kčpůvodní cena 55.900Kč

zpevnění kontur
zlepšení textur celé tváře
redukuci vrásek a povadlé pokožky
vytažení povislých tváří
vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
zjemnění nosoretní rýhy
zmenšení podbradku a spodní části obličeje
korekci vrásek v okolí rtů
zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček
odstraňuje pokleslá víčka
zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí
redukuje váčky pod očima

Ošetření celého obličeje a očního okolí nyní 7.500 Kč původní cena 49.800Kč

zpevnění kontur
zlepšení textur celé tváře
redukuci vrásek a povadlé pokožky
vytažení povislých tváří
vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
zjemnění nosoretní rýhy
korekci vrásek v okolí rtů
zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček
odstraňuje pokleslá víčka
zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí
redukuje váčky pod očima

Tajemství hollywoodských krásek odhaleno! Skalpel to není…

Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuku a mít postavu snů? V současné době patří mezi nejžádanější zákroky (v estetické medicíně) prémiová liposukce Ulthera SLIM, protože její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

Ulthera SLIM je novou generací populárního Liposonixu a je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok. Proslulost Liposonixu je založena na spokojenosti tisíců lidí po celém světě.

Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a Ulthera SLIM je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce tuků.

Komplexní ošetření – redukce tuků i celulitidy.
Zlepšení vlastností pokožky – lifting pokožky v místě ošetření.
Podpora lymfatického systému.
Trvalé výsledky bez jo-jo efektu.
Neinvazivní metoda – nulová rekonvalescence.

Objevily se vám „madla lásky“?

Nedopnete vaše oblíbené džíny?

Máte nabitý program a nemáte čas na pravidelné cvičení?

Někdy je potřeba trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy. Ošetření je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží.

V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 4 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné již za 2 týdny po prvním ošetření.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

Jak dlouho trvá ošetření?

Ošetření obvykle trvá asi 30 minut. Záleží na počtu ošetřovaných oblastí.

Kdy jsou výsledky viditelné?

První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň.

Je ošetření bezpečné?

Systém je založen na vědeckém základě a patentované technologii Liposonixu. Přístroj byl klinicky testován a jeho rozvoj je založen na více než desetiletém výzkumu.

Existují vedlejší účinky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, existuje jen velmi málo vedlejších účinků. Většina klientů se může ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí nebo mírný otok.

Jaká jsou opatření po ošetření?

Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.

Před ošetřením: Ošetřující personál provede podrobnou konzultaci.

Během ošetření: Ošetřující zvolí vhodný nástavec a označí ošetřovanou oblast. Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Po ošetření: Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

Nejnovější technologie z USA

Frakční mikro-fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.

Mikro-fokusovaný intenzivní ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Energie mnoha jiných technologií na odstranění tuků (například laser, radiofrekvence, kryolipolýza nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Naproti tomu energie Ulthera SLIMu dokáže projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakovaní ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Dobře definovaný bezpečnostní profil

Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou střední hodnotu změny z výchozí hodnoty některého z 48 ukazatelů (včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve).

Které partie můžete zlepšit?

podbradek
stehna a hýždě
dolní a horní část břicha
boky a lýtka
kolena, ramena, ruce a záda

Kontraindikace:

Těhotné ženy
Epilepsie
Nádorová onemocnění
Akutní zánět nebo infekční choroba
Vážná cukrovka
Voperované zařízení vysílající pulsy


Ceník ošetření
Veškeré objednávky prosím vyřizujte telefonicky na čísle 724 008 290

OŠETŘENÍ PRO ŽENY

• OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA – (paže, záda – „podprsenkové špíčky“, boky, podbřišek, břicho, vnitřní a vnější stehna, hýždě) – 29 900,- (cca 3 hodiny)
– do konfekční vel. 46 (vyšší vel. doplatek 5000kč na místě)
– – 1500/1600 impulzů

• BŘICHO – 6990,- (cca 1 hod.)
– 400 impulzů

• BOKY („MADLA LÁSKY“) – 4990,- (cca 45min.)
– 320 impulzů

• VNITŘNÍ STEHNA (obě nohy) – 4990,- (cca 45min.)
– 320 impulzů

• HÝŽDĚ – 4990,- (cca 45min.)
– 320 impulzů

• PAŽE (obě ruce) – 3990,- (cca 45min.)
– 240 impulzů

• PODPRSENKOVÉ ŠPÍČKY – 3990,- (cca 45min.)
– 240 impulzů

OŠETŘENÍ PRO MUŽE

• PRSA – 3990,- (cca 45min.)
– 240 impulzů

• PODBŘIŠEK – 3990,- (cca 45min.)
– 240 impulzů

• BOKY – 6990,- (cca 1hod.)
– 400 impulzů

časově nenáročné, bezbolestné, funguje!