Krásné ruce…

Krásné a zdravé nehty jsou vizitkou každého člověka, vypovídají do velké míry o našem zdraví a jsou výrazným kontaktním prostředkem při setkání s lidmi.

Vaše ruce si zaslouží péči a pozornost.

Dopřejte jim kvalitní péči a nechte se hýčkat v našem studiu, které se nachází ve Dayli Fitness v Metropoli Zličín, v části Welness & Relax.

Pracujeme s produkty amerických firem O.P.I. a CND Shellac, které patří mezi špičky v profesionální péči o ruce a nehty.

Z naší nabídky si můžete vybrat od základního 30ti minutového ošetření po lázeňskou manikúru, která trvá až 90min. Kromě manikúry a lakování nabízíme také např. parafínový zábal, peeling rukovu, P-Shine, nebo modeláž nehtů gelem.

Vše je přehledně popsáno v našem ceníku..

Ať si již zvolíte jakýkoliv program péče o nehty, doporučujeme v rámci účinné regenerace docházet pravidelně na profesionální manikúru ve zhruba dvoutýdenním intervalu. Po stabilizování nehtů do požadovaného stavu již stačí docházet na nehtové ošetření jednou za 3 týdny.

Doporučejeme vyzkoušet gelový lak, který je k přírodním nehtům šetrný a vydrží až 3 týdny po aplikaci.

Objednávky přijímáme na recepci Wellness & Relax či na těchto tel.číslech: 226 082 488, 602344306

PEDIKÚRA – SPARITUAL

Klasická pedikúra (60min) – 550,- Kč

namočení nohou do teplé lázně s minerálními solemi z mrtvého moře
odstranění zrohovatělých míst na plosce nohou
cukrový peeling celé nohy
zastřižení a zapilování nehtů
očištění nehtového lůžka , výživa nehtu
masáž nohou ke kolenům hydratačním krémem a esenciálními oleji
Klasická pedikúra s lakováním SHELLAC (90min) – 850,-Kč

klasická pedikúra a SHELLAC lakování – 3 týdny trvající lak
má vlastnosti gelu ale neničí Vaše nehty
snadno se odstraňuje
Odstranění SHELLACU bez následné další aplikace (20min) – 150,-Kč

Lakování nehtů – 120,-/160,-Kč

Parafínový zábal na ruce při pedikúře – 150,- Kč

SPARITUAL hodnoty
Uvědomění si zodpovědnosti za životní prostředí a společnosti je ve SpaRitual více než jen řádek v programovém prohlášení společnosti….je to mantra celé firmy.
Jen samotné uvědomění není pro SpaRitual dostačující. SpaRitual je aktivním členem v celosvětovém hnutí za změnu ve způsobu podnikání a neustále vyhledává ingredience a výrobní procesy, které sníží dopad na životní prostředí. Také vyhledává dodavatele, kteří sdílejí podobné hodnoty a praktikují udržitelné farmaření a platí svým zaměstnancům přiměřený plat.

SOUCIT – Všechny výrobky SpaRitual jsou 100% vegan a bez druhotných živočišných produktů. Výrobky ani jejich ingredience nikdy nebyly a nebudou testovány na zvířatech.
UDRŽITELNOST – Trvale udržitelný rozvoj je životní styl a výzva, kterou se SpaRitual zavázal šířit po celém světě. I když byl stale ,,zelený“, snaží se být ještě ,,zelenější“
SpaRitual nabádá svoje partnery a zákazníky, aby si uvědomili své obchodní praktiky a zvyky.
EFEKTIVNÍ ZDROJE – SpaRitual se zavázal používat recyklované a znovu použitelné materiály všude, kde je to možné. Skleněné lahvičky a plastové stojany jsou vyrobeny z minimálně 50% recyklovaných materiálů. Všechny obaly výrobků SpaRitual jsou recyklovatelné.
EFEKTIVNÍ ENERGIE- Ve skladě SpaRitual se používá vysoce efektivní osvětlení s pevnými elektronickými předřadníky T5, čímž se spotřeba energie snižuje na polovinu.
VĚDOMĚ ZÍSKÁVÁNO – SpaRitual používá jen suroviny nejvyšší kvality, které podléhají přísné vnitřním i vnějším testům. Od všech dodavatelů vyžaduje certifikáty o tom, že důsledně dodržují specifické standarty. Ve výrobcích SpaRitual se používají, všude kde je to možné organické ingredience. Certifikované organické rostliny se pěstují bez syntetických herbicidů, pesticidů anebo geneticky modifikovaných organizmů. V současnosti obsahuje většina výrobků až 83% organických složek. Přetrvávající výzvou značky je vyhledávat nejlepší možné ingredience. Vegan kosmetika SpaRitual je bez parabenů, barvená pouze přírodními barvivy, neobsahuje lepek a je v přírodě rozložitelná.
FSC – Forest Stewardship Council představuje nejsilnější systém, který se stará o udržitelnost lesů. SpaRitual používá certifikované FSC materiály na všechny obaly výrobků, tiskoviny a marketingové materiály a také využívá certifikované FSC tiskárny. FSC je mezinárodní nezisková organizace,která je také podporována renomovanými organizacemi na ochranu životního prostředí jako Greenpeace, NABU, Robin Wood a WWF. Na naše obalové materiály používáme pouze sojové potisky.
RECYKLACE – Kromě recyklování papíru, plastů a hliníku se SpaRitual účastní také recyklačního programu Big Green Box.Tento mezinárodní program ulehčuje recyklaci nebezpečných materiálů jako jsou baterie a elektronika.
BEZPEČNOST – SpaRitual věří, že stejně důležité co na své tělo dáváme, jako to co do sebe dáváme. Všechny laky a výrobky na manikúru a pedikúru jsou vegan, neobsahují DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici a kafr.
DOPRAVA A BALENÍ – Kromě toho, že SpaRitual využívá na balení obalový materiál z doručených zásilek, taktéž používá proti nárazový materiál, který se dá přizpůsobit libovolnému kontejneru. Je tvořený z 35% recyklovatelného a už použitého papíru a buničiny, šetří místo a je lacinější než bublinky.
FAIR TRADE – Propaguje výrobky, které podporují trvale udržitelný rozvoj a posiluje celou společnost tím, že vytváří spravedlivější celosvětový tržní model, který prospívá farmářům, dělníkům, spotřebitelům, průmyslu a celé zemi. SpaRitual aktivně vyhledává partnery, kteří také respektují životní prostředí a platí svým zaměstnancům přiměřenou mzdu. Označení Fair Trade zaručuje, že při vzniku výrobku nedocházelo k potlačení lidských práv, ke znečištění a poškození přírody a farmář nebo výrobce dostali za svou práci zaplaceno a to jim umožňuje rozvoj a určitou životní úroveň.